Advent u Zagrebu – na glavnom Trgu

TRTG 1

Događanja od 1. do 31. prosinca

1. – 23.12.2012.
Glazbeni program od 17.00-18.00; 19.00-21.00 h, vikendom i u jutarnjem terminu od 10.00-14.00 h

Subota, 1. 12.
17:00 Paljenje 1. Adventske svijeće
Gradonačelnik Milan Bandić, HSPD PODGORAC, Gračani i HSPD SLJEME, Šestine
18:00 CORO DEL COLEGIO OFICIAL DE FARMACEUTICOS DE MADRID, Španjolska pjevački zbor

Nedjelja, 2.12.
11:30 DJEČJI ZBOR MOZARTINE
12:00 FA SESVETSKA SELA
12:30 KUD LUČKO

18:00 IMAGINE FESTIVAL natjecanje. Natjecatelji: Mirta Krsnik Rijeka, Juraj Grahovec, Bjelovar, Grupa Alba Cronix Sisak, duo Cape Rose, Duo Hax, Zagreb, Grupa STORM, Lea Šprajc, Šenkovec, Grupa Bangin Chimps, Varaždin, Trio RANDOM, Koprivnica, Trio CARPE DIEM, Zagreb

Ponedjeljak, 3.12.
17:00 DJEČJI ZBOR PAHULJICE
17:30 ANSAMBL RASPJEVANE GITARE
19:00 IMAGINE FESTIVAL
Gostujući pobjednički ansambli: FAITH IN FATE, Belgija, GEC TRIO, Rumunjska, Trio SELFMADE, Slovenija

Utorak, 4.12.
17:00 NEW YORK
17:30 SUNCE, gospel zbor
19:00 GLAS, gospel zbor
20:00 LANA KLINGOR & BAND

Srijeda, 5.12.
17:00 VOKALNO INSTRUMENTALNI SASTAV RiM17:30 ZAGREBAČKI MALIŠANI
19:00 FIZ REMETE
19:15 DP DOMINO
19:30 HKUD PRIGOREC, Markuševec
20:00 RICARDO LUQUE, salsa

Četvrtak, 6.12.
17:00 PLESNA GRUPA BRAVO
17:30 DOLAZI NAM SVETI NIKOLA
19:00 KUU PRIGOREC, Sesvetski Kraljevec
19:30 KUD RUŽA PRIGORJA
20:00 BEATLES REVIVAL BAND

Petak, 7.12.
17:00 PLESNI STUDIO OSMIJEH
17:30 EMA AGATA ŠAMAL, vokal
19:00 KUD PRIGORSKI ZDENEC
19:20 KUD MLADI PRIGORCI, Žerjavinec
20:00 SWEET SENSATION
20:30 GRUPA XL

Subota, 8.12.
11:30 PLESNI STUDIO OSMIJEH
12:00 HSPD SLJEME, ŠESTINE

17:00 ŽENSKI PJEVAČKI ZBOR DANICA
17:30 VELIKOGORIČKE MAŽORETKINJE
19:00 ZAGREBAČKI MALIŠANIž
19:30 KUD HARTIĆ, Tisno
20:00 RENATA SABLJAK

Nedjelja, 9.12.
11:30 MOZARTINE
12:00 CRO MAJESTY KID PROJECT – PALJENJE 2. ADVENTSKE SVIJEĆE
12:20 KPD SVETA KLARA
12:50 FA VRAPČANCI

17:00 BEZVEZE NIJE BEZ VEZE – studenti protiv korupcije, koncert

Ponedjeljak, 10.12.
17:00 POTEPUHI – Božićni običaji
17:30 CARPE DIEM TRIO
19:00 KUD RUŽA PRIGORJA
19:20 KUD DRAGUTIN DOMJANIĆ, Adamovec
20:00 SIMFONIJSKI PUHAČKI ORKESTAR HRTVATSKE VOJSKE

Utorak, 11.12.
17:00 ZVONIMIR SRUK & MAKSIMIRSKE LASTE
17:30 EMET FLAIR BAND
19:00 KUD OPOROVEC
19:30 KUD FRANKOPAN REMETE
20:00 SIMFONIJSKI PUHAČKI ORKESTAR HRTVATSKE VOJSKE

Srijeda, 12.12.
17:00 DJEČJI ZBOR BOŽJI BISERI
17:30 Lamija Belošević, Bojan Jambrešić i ARIJA – glazbom protiv nasilja među djecom i mladima DRUGAČJI
19:00 KUD GOLUB
19:30 KUD DUBRAVA
20:00 TRIBUTE TO ROLLING STONES

Četvrtak, 13.12.
17:00 DJEČJE KAZALIŠTE SMJEŠKO
17:30 ANSAMBL RASPJEVANE GITARE
19:00 TWO STEPS AWAY
19:30 HKPD BOSILJAK, Čučerje
20:00 ĆIRO GAŠPARAC

Petak, 14.12.

17:00 MOZARTINE
17:30 KLAPA POJ, Samobor
19:00 KUD PREPUŠTOVEC
19:30 IRISH MAIDEN
20:00 HRT TAMBURAŠKI ORKESTAR & Lidija Horvat Dunjko

Subota, 15.12.
11:30 DJEČJI ZBOR PAPANDOPULINE
12:00 KUD KLAS, Podsused
12:30 HKUD ŽELJEZNIČAR

17:00 GLAZBENA UDRUGA MELODIJA STANKOVCI
17:30 GLAZBENI TIM RIJEČ ŽIVOTA
19:00 TRADICIJSKI PROGRAM POTEPUHI
20:00 TANGO APPASSIONATO

Nedjelja, 16.12.
11:30 DJEČJI ZBOR KIKIĆI & GENIJALCI
Paljenje 3. Adventske svijeće
12:00 KUD VEDAR OSMIJEH
12:30 KUD ŽUMBERČANKE
12:45 MPZ PREČKO 50+

17:00 KLINCI S RIBNJAKA
17:30 DJEČJI PJEVAČKI ZBOR UDRUGE LJUBAV NA DJELU
19:00 PLUS ZA PLES – PLESNI CENTAR PUČKOG OTVORENOG UČILIŠTA
19:30 PLESNI ZBOR ZAGREBČANKE I DEČKI
20:00 KINO KLUB

Ponedjeljak, 17.12.
17:00 DOČEK DJEDA BOŽIČNJAKA
17:30 KLAPA ARMORIN
19:00 KUD RUŽA PRIGORJA
19:20 KUD MLADOST, Odra
19:40 KUU STARO BRESTJE
20:00 PJEVAČKI ZBOR JOSIP KAPLAN, Rijeka

Utorak, 18.12.
17:00 PIA KARTELO
17:30 POLA SATA S DJEDOM BOŽIČNJAKOM
19:00 KUD BUKOVAC
19:30 KUD STENJEVEC
20:00 BIG BAND HRT

Srijeda, 19.12.
17:00 ANGELS, rock band
17:30 POLA SATA S DJEDOM BOŽIČNJAKOM
19:00 BAD NAME, rock band
19:30 KUD BREZOVICA, AFA KOLEDA
20:00 ERVIN BAUČIĆ, vocal

Četvrtak, 20.12.
17:00 DJEČJI ZBOR KIKIĆI & GENIJALCI
17:30 POLA SATA S DJEDOM BOŽIČNJAKOM
19:00 OTKAZANI LET
20:00 ACUSTIC FLAVOUR

Petak, 21.12.
21:00 Božićni koncert ŽELIM ŽIVOT – ZAKLADA ANA RUKAVINA

Subota, 22.12.
11:00 DJEČJI ZBOR PAHULJICE
11:30 POLA SATA S DJEDOM BOŽIČNJAKOM
12:00 KUD ORAČ, Mala Mlaka
12:15 KUD SV. ANA, Odranski Obrež
12:45 KUD CROATIA

17:00 DUO GOLUBAN
17:30 POLA SATA S DJEDOM BOŽIČNJAKOM
19:00 KLINCI S RIBNJAKA
19:30 BEZ KOMPROMISA
20:00 ZDENKA KOVAČIČEK – TRIBUTE TO JANIS JOPLIN

Nedjelja, 23.12.
11:00 SCHUBERTINE – paljenje 4. svijeće
11:30 POLA SATA S DJEDOM BOŽIČNJAKOM
12:00 KLAPA ŽRNOVNICA

17:00 DJEČJI ZBOR MALI SESVEĆANI
17:30 POLA SATA S DJEDOM BOŽIČNJAKOM
19:00 PLESNA GRUPA PUČKOG OTVORENOG UČILIŠTA
19:30 NOVO SVITANJE
20:00 LOS CABALLEROS

Ponedjeljak, 31.12.
SILVESTROVO U KOMEDIJI
31.12. u 17.30 sati
V. Balog – K. Batinić: OPERETNI EXPRESS 2 013

Doček Nove godine
Trg bana Josipa Jelačića
21:00 ZAGREBAČKI DEČKI, KRALJEVI ULICE, KVARTET GUBEC, ĐANI STIPANIČEV
00:00 Vatromet i čestitke
00:10 PRLJAVO KAZALIŠTE

ostavite svoj komentar